Способи розвитку навичок стресостійкості, які допоможуть подолати сьогоднішню невизначеність, стрес, знадобляться Вам у житті і підготують до викликів, з якими можете зіткнутися в майбутньому.
- Емоції. Коли ми стримуємо свої емоції, вони руйнують нас з середини. Знайдіть здорові способи вираження своїх емоцій. Заохочуйте розмови, ведення щоденника, творче вираження, вправи або медитацію. Розкажіть свої переживання людині, якій довіряєте і яка є поруч.
- Само-емпатія. Ви не можете бути ідеальними. Пробачайте себе і знаходьте в собі краще. Ставтеся до себе добре за будь-яких обставин.
- Стан спокою. Не бійтеся знаходити для себе способи заспокоєння ( арт-терапія, йога, плавання, спорт, шопінг).
- 4. Контроль. Ми погано себе почуваємо, коли втрачаємо контроль над ситуацією. Наприклад, те, що показують в новинах, ми не можемо контролювати. Але ми можемо контролювати кількість цих новин і медіа, які дивимося.
- 5. Щастя в дрібницях. Навіть у важкі часи важливо знаходити щастя в дрібницях. Затримати погляд на заході. Поговорити з другом. Обійняти рідних. Знаходити щодня, за що можна бути вдячним. Доведено, що відчуття подяки робить людину щасливішою і здоровішою – і морально, і фізично.
- 6. Зв’язок. Приємно знати, що ти не один. Разом – завжди сильніше. Іноді ви можете не відчувати себе в безпеці. Саме тоді важливо звернутися до інших, посиливши себе таким чином. Спілкування з іншими людьми в стресові часи дає позитивні результати.
Онлайн опитування стресостійкості
Протягом березня – квітня 2022 року здобувачі освіти 5-7 класів Новояворівського закладу освіти І-ІІІ ступенів №2 взяли участь в опитуванні щодо вивчення стресостійкості школяра в екстремальних ситуаціях.
Загальна кількість переглядів цього допису - 1