Засідання педагогічної ради у дистанційному режимі (29.04.2020)

 Життя постійно висуває перед нами нові вимоги. Зараз, коли в країні впроваджено карантин, педагоги здійснюють освітній процес з використанням дистанційного навчання. Упродовж березня наші вчителі опановували нові форми роботи з учнями. А задля того, щоб здійснювати методичну роботу, підтримувати зв’язок між членами педагогічного колективу,  директор школи Г.Н. Вань  29.04.2020 року провела  конференцію-педраду для педпрацівників Новояворівського ЗЗСШ І-ІІІ ст. № 2. Це відбулося за допомогою онлайн-платформи Zoom  з таким  порядком денним:

1.Про проведення підсумкового оцінювання в у мовах дистанційного навчання.

2.Про організоване завершення навчального року.

3.Різне. 

  Педрадою вирішено, що дистанційне навчання учнів проходитиме надалі згідно розкладу уроків.  Під час дистанційного навчання учителями може здійснюватися облік та оцінювання результатів навчання учнів, що наразі фіксуватиметься вчителем довільно, а у подальшому оцінки будуть занесені до класного журналу.

  Наголошено, що відповідно до Закону України ” Про освіту”, батьки є також учасниками освітнього процесу, тому повинні максимально заохочувати та контролювати своїх дітей щодо навчання.

Присутність педпрацівників онлайн – 99%. 

 Отож, педагогічний колектив тримає руку на пульсі і готовий до нових викликів.

Загальна кількість переглядів цього допису - 1